Favorilere Ekle
Yeni
  • 410
  • Midas

KAZ DAĞI EFSANESİ ´RED´

2.600,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
Ambalaj     : Karton Hediye Kutusu
Kapak : Özel mesajlı çıkartma
Ölçüler : 35 x 40 x 9cm
Ürünler :

- Midas Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8 (500ml)
- Midas Yeşil Zeytin Sızması 0.6 (500ml)
- Edremit Yeşil Çizik Zeytin (240ml)
- Edremit Siyah Sele Zeytin (240ml)
- Balzamik Sirke (250ml)
Kepekli Makarna (350gr) / Zeytinli Erişte (250gr)
- Amerikan Servis
- Tahta Kaşık


(*)  MONDE SELECTION (Bruksel) Komitesi ''2007 World Selection'' Yarışması'nda MİDAS Yeşil Zeytin Sızması 0.6'yı ''ALTIN MADALYA'' ile ödüllendirmiştir. 
(**) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.

‘Zeytinyağı Nereye Koşuyor?’ adlı yazı için yapılan röportajda,  4 İtalyan ve 5 Türk Şef’e tercih ettikleri zeytinyağı markası soruldu Şef Rudy Pellino (Mezzaluna)  ve Şef Cansever Karakurt’un  (Boğaziçi Borsa) tercihleri MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı’dır.
Hürriyet, 01.01.2006


Natürel gurme setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.

Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir gurme seti tasarlamak istedik. Ve ortaya ilk göz ağrımız, Kaz Dağı Efsanesi Büyük Gurme Seti çıktı.

Kaz Dağı Efsanesi Red Büyük Gurme Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?
Kaz Dağı Efsanesi Red Büyük Gurme Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli ürünlerdir. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan 2 tip Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz.

Kaz Dağı Efsanesi Red Büyük Gurme Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Kaz Dağı Efsanesi Red Büyük Gurme Setinin el yapımı karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Kutunun kapağına varak baskı ile firma logosunu basabiliriz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Kaz Dağı Efsanesi Red Büyük Gurme Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.