Kargo Seçenekleri

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Kargo:
395 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo Zeytindalı Gıda Ltd.Şti.'ne aittir. Bu durumda (sipariş formunda Yurtiçi Kargo'yu seçmiş olsanız bile) anlaşmalı firmamız Sürat Kargo ile gönderi yapılmaktadır.

Ücretli Kargo:
395 TL altındaki siparişlerde kargo müşteriye aittir. Bu siparişlerde müşterinin kargo seçiminize uyulacaktır. Buna rağmen; zeytinyağı ve zeytinyağı içeren gurme setlerinde geçerli olmak üzere (Yurtiçi Kargo sıvı ürün kabul etmemekte), o sebeple kargo değişikliği yapılması zorunlu olmaktadır.

Ekspres Kurye:
Bu uygulama sadece İstanbul içi sevkiyatlarda ve zeytinyağı siparişlerinde geçerlidir. Saat 11:00’dan önce verilen siparişler aynı gün kuryeye verilecek ve saat 18:00’a kadar teslim edilecektir. Bu uygulama için ek bir ücret talep edilmediğinden ve sipariş aşamasında kargo seçim alternatifi olarak karşınıza çıkmadığından, gönderi tasarrufu tamamen Zeytindalı Gıda Ltd.Şti.'ne aittir. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri verilen siparişler ilk çalışma günü kuryeye verilecektir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.