Favorilere Ekle
Yeni
  • 327
  • Akide

SULTAN HAMAM SETİ

119,00
VAR
Ambalaj : Özel Baskılı Karton Kutu
Kapama Şekli : Püsküllü Fes Kapak
Ambalaj (Çap x Yükseklik) : 8.5 x 34cm
Ürünler :

- Peştamal
- Saf Zeytinyağı Sabunu 'Ottoman Hamam'
- Kese

 

Sultan Hamam Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.

Sultan Hamam Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Özellikle yabancılar hamamı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış hamam setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Sultan Hamam Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Karton kutusunun üzerinde geleneksel hamam ekipmanları hakkında bilgiler İngilizce olarak yazılmıştır. Kutu kapağı püsküllü fes kapaktır. Kutunun içinde peştamal, kese ve ay yıldız tasarımlı saf zeytinyağı sabunu bulunmaktadır. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Sultan Hamam Seti pratik boyutları ile keyifli bir alternatiftir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.