Favorilere Ekle
Yeni
  • 535
  • Akide

SELÇUKLU KOLONYA LOKUMLUK SETİ

630,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
Ambalaj : Hediye Karton Kutu
Ambalaj Ölçüsü : 21.5 x 25 x 9cm
Ürünler :

- Mandalina Kolonyası (Rebul)
- Cam lokumluk

 

Selçuklu Kolonya Lokumluk Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
Lokum, 18.yy sonunda Muhittin Hacı Bekir tarafından sert şekerlerden sıkılarak elde edilmiştir. I.Abdülhamit'in yumuşak şekerleme isteği üzerine bir yarışma açılmış ve bu yarışmada da Muhittin Hacı Bekir birinci olmuştur. Bununla birlikte ister 18.yy ister 15.yy'da icat edilmiş olsun, lokumu seri olarak üreten, popülerleştiren ve Avrupa'ya tanıtan kişinin Ali Muhittin Hacı Bekir olduğu tartışmasızdır. Lokum Avrupa`da ise bir İngiliz gezgin aracılığıyla `Turkish Delight` adıyla 18. yüzyılda tanınmaya başlanmıştır. Lokum Türk kültürünün vazgeçilmez tatlarından biridir. Lokumu hem Türkler hem de yabancılar çok severler. Dolayısıyla her zaman için aranan popüler bir hediye olmuştur. Lokum o kadar anahtar bir hediyedir ki, herkese her zaman hediye edilebilir. Kurumsal hediye olarak lokum çok makbul bir hediyedir. Ve en önemlisi; lokumu alan kişi muhakkak mutlu olur.

Selçuklu Kolonya Lokumluk Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara 'özel' bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı isterler. Hediye kutusuna çok önem verirler. Selçuklu Kolonya Lokumluk setinin karton hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Firmalar kurumsal tanıtımlarını yapabilirler. Selçuklu Kolonya Lokumluk setinin kutusunun üzerine varak baskı ile firma logosunu basabiliriz. Cam kolonya şişesinin üzerine ve cam lokumluğun üzerine kumlama tekniği ile logo uygulaması yapabiliriz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor.

Setin üretim aşaması oldukça zahmetli bir süreçtir. Setin içeriğinde kullandığımız kolonya Rebul marka mandalina kolonyasıdır. Cam şişe bize boş olarak gelir, kumlama metoduyla dekorlanır, aynı şekilde Rebul'a geri gönderilir ve kolonya dolumu yapıldıktan sonra bize geri döner. Setteki cam lokumluk çok güzel bir kahve yanı lokumluğudur. Kahve sunumlarında zevkle kullanılabilir. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Selçuklu Kolonya Lokumluk Seti çok güzel bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.