Favorilere Ekle
Yeni
  • 325
  • Akide

ŞEHZADE HAMAM SETİ

599,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
Ambalaj : Ceviz Cilalı Ahşap Kutu
Kapama Şekli : Sürme Kapak
Kapak Logo : Kabartma Altın Varak Osmanlı Tuğrası
Kutu Ölçüsü : 18.5 x 26.5 x 9cm
Ürünler :

- Bakır Hamam Tası
- Peştamal
- Saf Zeytinyağı Sabunu (180gr)
- Vücut Losyonu (50ml)
- Kese

 

Şehzade Hamam Seti neden doğru bir hediye tercihidir?
Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.

Şehzade Hamam Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları geleneksel bir set üzerinde çalıştık. Özellikle yabancılar hamamı Türklerle özdeşleştirdikleri için, özel tasarlanmış hamam ve banyo setlerine büyük teveccüh göstermektedirler. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Şehzade Hamam Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Cilalı ahşap kutunun içinde birçok banyo ürünü bulunmaktır. Arzu edilirse, ahşap kutunun üstüne lazerle firma logosu yazılabilir. Bu uygulama firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlar. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara Şehzade Hamam Seti prestijli hamam konseptli hediye kutusu ile keyifli bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.