Favorilere Ekle
Yeni
  • 503
  • Akide

RUMİ KAHVE SETİ

380,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
Ambalaj : Hediye Karton Kutu (Özel Kağıt)
Ambalaj Ölçüsü : 32 x 20 x 8cm
Ürünler :

- 'Rumi' desenli porselen fincan+tabak (2adet)
- Nostaljik metal kapak

 

Rumi Kahve Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
Bazı ürünler özeldir… Kısmetlidir… Önce hissiyatı kalbe düşer, tasarım aşaması heyecan verir, üretim aşaması sorunsuz gider… Ve ortaya çıktığında da büyük beğeni toplar ve güzel satışı olur… En önemlisi; kullananlar arar ve teşekkür ederler…

Rumi Kahve Seti işte böyle üründür. O kadar beğenildi ki, tek kişiliği, dört kişiliği, lokumluk eklenmiş versiyonu ve altı kişiliği yapıldı. Bu setlerin ana figürü olan porselen fincan, tabak ve metal kapağıdır. Tüm setlerde bu üçlü kullanılır. Bu kombinasyonun 2 önemli özelliği vardır.

1) Porselen fincan espresso fincanıdır. Dolayısıyla yabancılara hediye edilmesi durumunda, kendi ülkelerinde de rahatlıkla kullanabilirler. Fincanın üzerinde gerçek altınla ‘rumi’ motifi uygulanmıştır. Böylece geleneksel bir Türk motifi ile otantik bir set oluşturulmuştur.

2) Fincanın üzerindeki kapaktır. Kahve köpüğünün esas işlevlerinden en önemlisi kahvenin soğumasını engellemektir. Bu kapak kahvenin sıcak tutulmasına yardım etmektedir. Ayrıca kapağın tutamağı son derece estetik bir şekilde üretilmiştir.

Firmalar hediye kutusuna çok önem verirler. Rumi Kahve Setinin hediye kutusuyla keyifli bir sunumu vardır. Setin kutusu el yapımı karton kutudur. Kahve setinin hediye kutusunun kapağına altın varak firma logosunu basabildiğimiz için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Böylece firmalar kendi kurumsal tanıtımlarını bu kurumsal hediye ile yapabilirler. Fincan ve tabaklara transfer baskı yöntemiyle firma logosunu da işleyebiliyoruz. Bu uygulama da firmalara kurumsal tanıtımlarında avantaj sağlıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Rumi Kahve Seti çok güzel bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.