Favorilere Ekle
Yeni
  • 301
  • Akide

PRATİK BANYO SETİ

68,00
VAR
Ambalaj : Asetat Kutu
Ambalaj Ölçüsü : 16.5 x 5.5 x 16cm
Ürünler :

- Peşkir
- Masaj Sabunu
- Tırnak Fırçası
- Topuk Taşı

 

Pratik Banyo Seti kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
Hamam, ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer’ olarak tanımlanabilir. Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha da fazlası sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı mekanlar olmuştur. Temizliğin yanı sıra, eğlence, doğum ve evlilikle ilgili pek çok sosyal olaya sahne olması açısından, Türk toplumsal yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Kısaca, hamam dendiği zaman akla ilk olarak Osmanlı ve Türkler gelir.

Temizlik kültürü bizim gelenek, görenek ve dini inanışımızda vazgeçilmez bir yer tuttuğu için, yıkanma, dolayısıyla hamam ile ilgili birçok çeşitli malzeme ihtiyacı doğmuştur. İşin başı sabundur. Sabun genel manada yağdan yapılır. Biz sabunu zeytinyağından üretiriz. Ve adına saf zeytinyağı sabunu deriz.

Pratik Banyo Setini tasarlamamızdaki temel amaç, kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Özellikle yerli ve yabancı insanların hediye olarak almaktan memnun olacakları keyifli bir set üzerinde çalıştık. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı farklı ve yenilikçi bir kurumsal hediye alternatifi sunmamızı beklerler. Pratik Banyo Seti ürün tasarımıyla çok ilgi çekici, çok zevkli hediyelik bir settir. Banyo setinin içinde birçok banyo malzemesi bulunmaktadır. Kurumsal hediye, etkinlik hediye, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Pratik Banyo Seti pratik boyutları ile keyifli bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.