Favorilere Ekle
Yeni
  • 412
  • Midas

OLİVA

380,00
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
Ambalaj : Cilalı Ahşap Kutu
Kapak : Kabartma Rölyef
Ölçüler : 15.5 x 28 x 9cm
Ürün :
- Midas Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8 (250ml)
- Saf Zeytinyağı Sabunu (2adet x 180gr)

(*) MİDAS Natürel Sızma Zeytinyağı 0.8, dünyanın en iyi zeytinyağlarının toplandığı ''L'extravergine 2007, 2008 ve 2009'' kataloğuna üst üste 3 yıl girmiştir.
 

Natürel zeytinyağı setleri kurumsal firmalar için neden doğru bir hediye tercihidir?
En sonda söyleyeceğimizi hemencecik söyleyelim: Soğuk sıkım sızma zeytinyağı muhteşem bir lezzettir… Sağlıklıdır... Tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedirler… Üretim tekniği 4.000 senedir değişmeyen efsane bir meyve suyudur…

Yeni yıl zamanında dağıtılan hediye setleri başta olmak üzere birçok gurme hediye setinde klişeleşmiş ürünler kullanılır. Bu ürünler hediyeyi alan kişilerde artık bir heyecan uyandırmadığı gibi, farklı hayat görüşleri olan kişilerde memnuniyetsizlik de oluşturabilmektedir. Halbuki genel ticari tanıtımlarda, her kesimden insanı hoşnut edecek, dolayısıyla ürünlerin her kesime satılmasına fayda sağlayacak bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti yürütmek esastır.   Biz de bu düşünceden yola çıkarak; hem sağlıklı, hem lezzetli, hediyeyi alan kişinin gerçekten memnun olacağı, gönül rahatlığıyla evine götürebileceği, ailesiyle birlikte sofra keyfi yapabileceği bir zeytinyağı seti tasarlamak istedik.

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini özel bir kurumsal hediye yapan nedir?
Samimiyetle söylemek gerekirse, setin ilk tanıtımını yaptığımız zaman müşterilerimiz zeytinyağını ve sabunu aynı ahşap hediye kutusu içinde sunmamızı yadırgadılar. Halbuki çıkış noktamız; zeytinyağını sıvı ve katı halde kombine etmekti… Yani sıvı zeytinyağı ve saf zeytinyağından yapılan sabun… Bu fikir çok beğenildi ve inanılmaz teveccüh gördü…

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini özel kılan en önemli konu, setin içindeki natürel, doğal, lezzetli sızma zeytinyağıdır. Setin içinde bulunan ve dekoratif cam şişede sunulan Midas Sızma Zeytinyağı, 1899 yılından beri süre gelen bir aile geleneğinin birikimidir. Edremit’teki aile zeytinliklerinden topladığımız zeytinleri, 4 saat sonra kendi tesislerimizde sıkıyoruz ve birinci sınıf sızma zeytinyağını üretiyoruz. Ve bu natürel sızma zeytinyağlarını gurme setlerimizde kullanıyoruz. Setin diğer ögeleri sabunlar da saf zeytinyağından yapılan katkısız sabunlardır.

Oliva Zeytinyağı + Sabun Setini tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli detaylardan biri de kurumsal hediye arayan firmalara farklı bir öneri getirmekti. Kurumsal hediye arayışındaki firmalar, devamlı değişik kurumsal hediye alternatifleri sunmamızı isterler. Özellikle sunuma, yani hediye kutusuna çok önem verirler. Oliva Zeytinyağı + Sabun Setinin ceviz cilalı ahşap hediye kutusuyla keyifli bir sunumu olduğu için, kurumsal hediye amacına tam uyar. Zeytinyağı setini ilk çıkardığımız zaman kutunun kapağına lazer ile firma logosunu yazıyorduk. Hala bu uygulamamız var. Hatta hediyeyi alacak kişinin de adını yazabiliyoruz. Böylece firmalar kurumsal tanıtımlarını son derece prestijli bir ambalaj ile yapabilirler. Son dönemde kutu kapağına altın boyalı, üç boyutlu rölyef yapıştırıyoruz. Bu uygulama da sete çok prestijli bir görünüm kazandırıyor. Kurumsal hediye, etkinlik hediyesi, kurumsal tanıtım arayışında olan firmalara, Oliva Zeytinyağı + Sabun Seti çok lezzetli ve sağlıklı bir alternatiftir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Zeytindalı Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.